cropped-jezz_uzky1.jpg

Orlík

25.6.2015 večer po práci jsem vyrazil směr kemp Popelíky, kde jsme měli domluven sraz s Vlasťákem a Štefanem. Dorazil taky Falco.

Avšak vybral jsem si evidentně špatnou trasu, dvě obce na ní právě budovaly kanalizaci, takže jsem musel jet po objížďkách. Ta druhá měřila 22 km, což se mi zdálo jako nepřiměřené, takže jsem si vytyčil trasu sám přes les, brod a skrz skládku hnoje ve vesnici Mokřice. Zde se mi nevyhnulo se drobné jawení na poli neboť jsem neměl správně dotažené spojkové lanko, které mne samozřejmě zradilo v té nejméně vhodné chvíli, takže jsem na místo srazu dorazil asi o 1,5 hodiny později

Dál už se nestalo nic neobvyklého. Jako obvykle jsme si navečer dali nějaké to pivo, poseděli, pokecali a nakonec byli svědky menší bitky mezi obsluhou občerstvení a nezvaným hostem.

Druhý den jsme se vydali na cestu směr přehrada Orlík (Solenice) Kamýk n. Vlt., Višňová, Pičín, Jince, Felbabka, Hořovice, Újezd, Cheznovice, Dobřív, Mirošov, Rokycany. zde jsem se vydal zpět na cestu dom, kdežto kluci pokračovali dál směr Plzeň.

celkem jsem urazil asi 200 km

 

facebooktwittergoogle_plusmail

Napsat komentář