IMG_20160402_110054

Jarní jawajízda 2016

Modrý dým nad Týncem

Jarní Jawajízda je za námi a počasí nám tentokrát moc přálo. Žádné námrazy na bundách jako prvně, v roce 2012. Žádná mlha jako z Rákosníčka, jen samé sluníčko, které se na nás usmívalo celý den.

Sešli jsme se tradičně v 10:30 před fabrikou v Týnci a pokecali v hojném počtu. Pokořili jsme loňský rekord 23 strojů, neboť se letos naše ,,muzeum“ skládalo z více jak 30 (ne)leštěnek. Miraz se vyšvihl a dovezl nám samolepky. Nejspíš nám tím chtěl řici, že my a naše stroje nejsme úplně dokonalí a je potřeba nás ještě vyšperkovat.

Hlavně nevolejte hasiče

Pokud jste koukali přes kopec a okolo jedenácté zvedli telefon a chtěli volat hasiče, bylo to zbytečné. Nebylo co hasit. To se jen  před fabrikou opět zavzpomínalo na staré dobré, dvoutaktní časy. Řeknu Vám, ani Rákosníček by se nemusel stydět.

Naše kola tentokrát směřovaly do slapské krajiny, kterou si všichni jen pochvalovali. Bylo se na co koukat, i na debila ve Volvu, který se rozhodl přetlačovat sidecar. Doufám, že ho za tu bezohlednost bude chodit alespoň F. Janeček strašit s M2T.

Když už ani motor neslyšíš

Po dvanácté nám na vyhlídce v Nové Rabyni začalo kručet v břichu tak, že ty naše prskolety už nebyly ani slyšet. Proto jsme práskli do Šemíků a vydali se doslova vyjíst restauraci v Neveklově. Nasadili na nás silný kalibr. Porce byli z mé strany úcty hodné a všichni se olizovali až za zadním kolem.

Letošní Jawajízdy patřila k těm více než vydařeným a už se těším na Vánoční 24.6.2016!

Pro prohlížení fotek stačí klikat na fotku:


trasa 

facebooktwittergoogle_plusmail

Napsat komentář